Działalność gospodarcza w Hiszpanii

Otwarcie firmy w Hiszpanii, tak samo, jak w innych krajach, wiąże się z dopełnieniem różnego rodzaju formalności. Każdy kraj posiada swoje wymagania oraz prawo związane z utworzeniem i prowadzeniem swojego biznesu. Aby jednak wszystko poszło zgodnie z planem, musisz znać istniejące przepisy. Ułatwi Ci to prawidłowe dopełnienie obowiązujących zasad. Boisz się, że sam nie dasz rady? W pełni legalnie i zgodnie z przepisami działalność w Hiszpanii pomoże Ci otworzyć nasze biuro księgowe Gestoria Ramon Santafe S.L.P.

Rozwój na światowym rynku

Firma w Hiszpanii może przynieść dobre zyski. Musi jednak być prawidłowo założona i prowadzona w odpowiedni sposób. Aby tak się stało, należy wyrobić podpis elektroniczny, który pozwoli podpisywać dokumenty nawet z dalekich odległości. Pomogą nam w tym także pracownicy, których zatrudnimy. Aby jednak tak się stało, musimy najpierw zarejestrować swoją firmę w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Hiszpanii. Dzięki temu będziemy odprowadzać składki za pracowników i wszystko będzie działało legalnie. Musimy pamiętać także o rejestracji w hiszpańskim Urzędzie Skarbowym. Aby działalność gospodarcza w Hiszpanii mogła działać, musisz posiadać certyfikat dotyczący dostępności nazwy firmy, który wydawany jest przez Centralny Rejestr Handlowy. Nasze biuro księgowe przeprowadzi Cię przez wszystkie procesy rejestracji firmy w Hiszpanii. Umówimy także spotkania z notariuszem, aby podpisać stosowne dokumenty. Kiedy firma w Hiszpanii będzie już gotowa do otwarcia, pomożemy Ci także w jej prowadzeniu. Wybierając nasze biuro, możesz być pewny, że nie zostawimy Cię w potrzebie. Dzięki dobrej znajomości prawa i innych dziedzin oferujemy Ci doradztwo w różnych kwestiach. Wszystkie dokumenty otrzymasz w języku polskim, abyś nie musiał martwić się, że czegoś nie zrozumiesz.

Podatkowa obsługa w hiszpańskich spółkach

Firma w Hiszpanii musi mieć nadany także europejski numer VAT. Potrzebny jest on do odprowadzania wszelkiego rodzaju podatków, jakie obowiązują każdą działalność. Uzależnione są one także od przychodów, jakie otrzymujemy. Hiszpanie dużą uwagę przywiązują do obowiązującej w ich kraju ustawy o rachunkowości. Na jej podstawie i zgodnie z nią trzeba księgować to, co zarobimy oraz to, co wydamy. Nie może być żadnych niedogodności. Nasze biuro księgowe zajmie się tym, aby Twoja działalność w Hiszpanii miała odpowiednio przygotowane księgi rachunkowe oraz roczne sprawozdania, które należy przedstawić w Centralnym Rejestrze Handlowym. Wybitna znajomość z zakresu prawa pracy pozwala nam odpowiednio doradzić i w pełni podjąć się obsłudze kadrowej. Jeśli będziesz tego potrzebować, podejmiemy się także obsługi zorganizowanych przez Ciebie zgromadzeń dla wspólników firmy. Sporządzimy z nich protokoły. Jeśli chciałbyś odkupić od kogoś istniejącą już firmę, pomożemy Ci sprawdzić, czy nie posiada ona jakichś długów. Zdobędziemy dla Ciebie stosowne dokumenty. Doświadczenie pracowników naszego biura pozwala nam prowadzić usługi na wysokim poziomie.

Więcej informacji: https://biuroksiegowewhiszpanii.pl