O Staszku

Moja historia

Poniżej znajdziesz moją osobistą historię tego kim jest i co robię. Na swoim blogu piszę o swoim życiu. Wierzę, że może Cię to zainteresować i że będziesz częściej wpadał. Usiądź wygodnie przed biurkiem komputera lub korzystając z telefonu na kanapie i oddaj się lekturze.

Zacznijmy od tego, że mam 32 lata. Z jednej strony mało, z drugiej strony dużo. Na pewno nie jedno już widziałem i tym chcę się z Wami podzielić na tej stronie. Do dzielenia się własnymi przemyśleniami zainspirowała mnie moja żona Halina oraz moi rodzice – tata Krzysztof i mama Bożena. Mam sporo osób, którym mogę zawdzięczać mój obecny stan fizyczny oraz mentalny i to im dedykuję tą stronę.

Mam różne wnioski na temat osób, które przyszło mi spotkać. Część ludzi stwierdziłaby że są to bardzo przykre doświadczenia. Ja z perspektywy czasu mogę na pewno powiedzieć, że były to bardzo ciekawe i trudne przejścia, ale nie koniecznie złe – przynajmniej nie teraz…

Jednym z trudniejszych wydarzeń w moim życiu była śmierć mojej babci. W dzieciństwie, kiedy rodzice musieli chodzić do pracy i zarabiać pieniądze na moje pampersy i zabawki to ona zajmowała się mną. Byłem z nią bardzo zżyty spędzając praktycznie każdą wolną chwilę w jej towarzystwie. To ona nauczyła mnie jak sznurować buty, jak gotować herbatę czy jak troszczyć się o zwierzęta. Jej choroba przyszła bardzo niespodziewanie. Nie miałem zbyt wiele czasu aby przygotować się na to, co w niedługim czasie miało nadejść. Babcia na pewno na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Wierzę, że jej śmierć nie była na marne i że to wydarzenie jeszcze bardziej mnie umocniło.

Skoro rozpisuję się na temat rzeczy trudnych i przykrych to trzeba również powiedzieć o tych wesołych i radosnych. Taką właśnie rzeczą było poznanie Haliny. Pierwszy raz zobaczyłem ją w restauracji, w której regularnie pijałem kawę. Była kelnerką. Pamiętam, że zapomniałem zabrać ze sobą portfela i nie miałem jak zapłacić rachunku 🙂 Na szczęście Halina wykazała się zrozumieniem, zaufała mi i sama za mnie zapłaciła! W ramach rewanżu kolejnego dnia, po tym jak wróciłem z kartą kredytową VISA, zaprosiłem ją do innej restauracji. To była nasza pierwsza randka. Tam już miałem ze sobą gotówkę, chociaż pamiętam, że Halina zabrała ze sobą dodatkowe środki „na wszelki wypadek”.

Czas mijał, a my poznawaliśmy się coraz bardziej. Po 1,5 roku znajomości, będąc na wycieczce w Lizbonie, trochę ku zaskoczeniu Haliny oświadczyłem się. Jak się już pewnie domyślacie powiedziała: „tak”. Był to jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu, które będę pamiętał do końca życia. Oczywiście kolejnym ważnym wydarzeniem było nasze wesele, a później narodziny chłopców.

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Zobacz poniżej kim jestem, jak mogę Ci pomóc i jak Ty możesz pomóc mi

Jestem mówcą motywacyjnym

Przemawiam na różnego rodzaju konferencjach i wydarzeniach. Możesz mnie spotkać na eventach w całej Polsce.

Pracowałem z najlepszymi

Nie mogę zdradzić nazwisk, ale przyszło mi współpracować i pomagać naprawdę znanym osobom. Musisz mi uwierzyć na słowo!

Mogę pomóc Ci zrealizować Twoje cele

Słucham, doradzam, pomagam. Jeżeli masz jakiś życiowy problem to chętnie mogę podzielić się własnym doświadczeniem.

Porada?

Nie ma problemu. Umów się na darmowe konsultacje.

Feedback & Opinie

Co mówią moi znajomi i klienci

” Staszek jest genialną osobą. Uwielbiam z nim współpracować.”

Jan Alkowski

Manager ds. finansów

” Naprawdę nie chciało mi się wstawać z łóżka, a teraz już mi się chce.”

Ryszard Król

Asystent sprzedaży

” Rozwój osobisty ze Staszkiem ma sens. Warto inwestować w samego siebie. Wiem to po sobie”

Janina Ważna

Copywriter

Osiągnij swoje cele.